RU

Партія регіонів заблокувала парламентську трибуну

05.02.2009, 11:13

Після виступу Прем'єр-міністра Голова ВР Володимир Литвин оголосив запис на питання. На табло висвітилися прізвища переважно бютівців. Партія регіонів обурилася таким результатом запису. У відповідь спікер запропонував проголосувати за перезапис, однак таке рішення підтримали тільки 185 депутатів. Обурені "регіонали" кинулися до парламентської трибуни і заблокували її.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, декілька бютівців і нунсівців поштовхалися біля трибуни з "регіоналами" і сіли на свої місця. Голова Верховної Ради В.Литвин закликав представників Партії регіонів сісти на свої місця.

Після чергової пропозиції Голови ВР переголосувати за перезапис таке рішення підтримали 362 народних депутати. "Регіонали" задовольнилися результатами запису і приступили до питань Прем'єр-міністру.

Сьогодні на своєму засіданні Верховна Рада вкотре спробує розглянути питання про відповідальність Кабінету Міністрів за ситуацію в країні. Результатом голосування за резолюцію недовіри може стати відставка Кабміну і Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Ради того, щоб взяти участь у засіданні Ради, Ю.Тимошенко перенесла поїздку у Німеччину. Про це заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович. "Наскільки мені відомо, Прем'єр-міністр перенесла свою поїздку в Європу і, швидше усього, вона буде", - сказав він.


Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини