RU

Партія регіонів зібрала 150 підписів на позачергову сесію ВР

07.07.2009, 13:45

"Регіонали" вже зібрали 150 підписів за проведення позачергової сесії Верховної Ради з відкритою датою. Її проведення залежатиме від розвитку нинішньої ситуації. Про це журналістам повідомив заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Єфремов додав, що Партія регіонів дала завдання своїм фахівцям за сьогоднішню ніч відпрацювати проект змін до Держбюджету, в якому були б відображені джерела покриття додаткових витрат на збільшення прожиткового мінімуму і мінімальних зарплат в Україні. За його словами, "регіонали" запропонують джерела, що не вимагають емісії.

Нагадаємо, Партія регіонів з самого ранку заблокувала парламентську трибуну, ложу президії Верховної Ради і ложу уряду. Пленарне засідання ще й досі не почалося. Депутати вимагають насамперед вирішити соціальні питання.

Останнє пленарне засідання в рамках четвертої сесії Верховної Ради України VI скликання, згідно із календарним планом, відбудеться 10 липня. Однак до відходу на канікули, з 13 по 17 липня поточного року, народні депутати ще попрацюють з виборцями.

Олександр Єфремов: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини