RU

Партія регіонів восени ініціює відставку уряду

24.07.2008, 16:52

Партія регіонів восени ініціюватиме в парламенті розгляд питання про відставку уряду. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив народний депутат Вадим Колесніченко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Колесніченко наголосив, що голосування у кінці другої сесії Верховної Ради за відставку уряду не провалилося. "Воно відбулося", - сказав він. За його словами, Партія регіонів на третій сесії парламенту, восени також буде ставити це питання. При цьому, відповідаючи на уточнююче питання, де Партія регіонів збирається зібрати необхідну кількість голосів (для результативного голосування із цього питання необхідно 226 голосів народних депутатів - ред.), В. Колесніченко зазначив: "Питання про відставку уряду – це не відставка, а формування політичної позиції політичної сили".

Депутат також вказав, що комуністи, відмовившись підтримати питання про відставку уряду, тим самим підтримали нинішній Кабінет Міністрів, який, за словами В. Колесніченка, веде інтенсивну політику щодо вступу України до НАТО. Він нагадав, що Компартія виступає проти вступу України в Північно-Атлантичний альянс і додала, що якщо КПУ та Блок Литвина не підтримають відставки уряду, вони нестимуть відповідальність за те, що відбувається в країні.

Нагадаємо, 11 липня Верховна Рада не підтримала питання недовіри Кабміну.

Довідка про Партію регіонів >>>

Досьє на інші партії та блоки >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини