RU

Партія регіонів висунула на вибори більше 56 тис. кандидатів у депутати

26.10.2010, 15:55

Партія регіонів висунула на місцевих виборах у ради різних рівнів 56 461 кандидатів. Про це сьогодні на прес-конференції з нагоди 13-ої річниці Партії регіонів заявив перший заступник лідера політичної сили Володимир Рибак.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, В.Рибак зазначив, що на сьогоднішній день у 19 регіонах України більшість у місцевих радах належить опонентам Партії регіонів. "Нас називають партією влади, але це не зовсім правильно. У 19 регіонах України більшість у місцевих радах належить партіям, які зараз в опозиції", - наголосив він.

Водночас В.Рибак впевнений, що після виборів 31 жовтня ситуацію вдасться "переламати", і кількість представників партії у місцевих органах влади значно збільшиться. "Партія має досвід проведення виборчої кампанії, і ми вважаємо, що на цих виборах Партія регіонів значно укріпить свої позиції, і ми оберемо більше депутатів усіх рівнів і мерів. Наскільки це залежить від наших виборців", - сказав він, додавши, що загалом в Україні в радах різного рівня нараховується 45 696 мандатів.

Крім того, Партія регіонів висунула кандидатами у мери 10 709 осіб, тоді як усього в Україні 11 516 мерів.

Володимир Рибак: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини