RU

Партія регіонів вимагає від Яценюка припинити "перешіптування"

02.07.2008, 14:56

Партія регіонів радить Голові Верховної Ради Арсенієві Яценюку відійти від практики кулуарних домовленостей і вимагає загального і прозорого процесу консультацій, "а не перешіптувань". Так народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман прокоментувала відсутність "регіоналів" на сьогоднішній зустрічі з А. Яценюком.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Партії регіонів, Г. Герман зазначила, що лише у прозорого процесу переговорів є шанс "породити потрібний компроміс, коли було б враховано інтереси усіх політичних сил, що входять до парламенту". "Ми не розуміємо, що означає запропонований Яценюком формат зустрічі "окремо - з коаліцією, а окремо - з представниками фракцій, що не входять до коаліції". Коаліції сьогодні немає. І це перше, з чого спікер повинен починати консультації", - сказала політик.

Партія регіонів закликає спікера "відійти від непрозорих кулуарних переговорів, швидше схожих на перешіптування, ніж на прозорий, зрозумілий суспільству процес". "Арсеній Яценюк мав добре засвоїти урок з таємним підписанням листа до НАТО. Це був гіркий урок для всіх, хто в секреті від суспільства звернувся до практики непрозорої політики. Від таких методів треба відійти, якщо ми живемо в демократичній країні. І Партія регіонів хотіла б, щоб це добре засвоїв голова парламенту", - підсумувала Г. Герман.

Нагадаємо, сьогодні фракція Партії регіонів не прийшла на зустріч спікера парламенту з опозиційними фракціями. Про це сьогодні Голова Верховної Ради А. Яценюк повідомив по завершенні консультацій з лідерами фракцій, що не увійшли до складу коаліції.

Досьє на Арсенія Яценюка >>>

Досьє на Ганну Герман >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини