Партія регіонів вимагає референдуму щодо ПДЧ

17.06.2008, 09:01

Партія регіонів відстоюватиме позицію, що рішення щодо приєднання України до ПДЧ обов'язково має прийматися на всеукраїнському референдумі. Про це заявив лідер партії, народний депутат

Партія регіонів відстоюватиме позицію, що рішення щодо приєднання України до ПДЧ обов'язково має прийматися на всеукраїнському референдумі. Про це заявив лідер партії, народний депутат Віктор Янукович в інтерв'ю Бі-бі-сі.

"Я хочу сказати, що критерії по вступу до НАТО - це критерії НАТО, вони передбачають такі дії. Коли я брав участь в 2006 році у самміті "Україна-НАТО" в Брюсселі, я висловив саме такі свої погляди тоді. Учасники самміту тоді з розумінням поставилися до них", - зазначив політик.

"Сьогодні нічого не змінилося в Україні, щоб міняти цю позицію. Змінилася лише влада, що прийшла у 2007 році внаслідок дострокових виборів", - сказав парламентарій.

"Я вважаю, що і керівництву, і всім членам НАТО треба з повагою ставитися до українського народу. Якщо вони цього не робитимуть, я вважаю, що український народ не погодиться із цим і буде примушувати наших партнерів рахуватися з своєю позицією. А ми, як політична сила, будемо захищати інтереси українського народу", - підкреслив В. Янукович.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликала Партію регіонів і лідера цієї політичної сили Віктора Януковича не спекулювати на питанні приєднання України до ПДЧ.

Досьє на Віктора Януковича читайте тут>>>

Довідку про Партію регіонів читайте тут>>>