RU

Партія регіонів вимагає референдуму щодо ПДЧ

17.06.2008, 09:01

Партія регіонів відстоюватиме позицію, що рішення щодо приєднання України до ПДЧ обов'язково має прийматися на всеукраїнському референдумі. Про це заявив лідер партії, народний депутат Віктор Янукович в інтерв'ю Бі-бі-сі.

"Я хочу сказати, що критерії по вступу до НАТО - це критерії НАТО, вони передбачають такі дії. Коли я брав участь в 2006 році у самміті "Україна-НАТО" в Брюсселі, я висловив саме такі свої погляди тоді. Учасники самміту тоді з розумінням поставилися до них", - зазначив політик.

"Сьогодні нічого не змінилося в Україні, щоб міняти цю позицію. Змінилася лише влада, що прийшла у 2007 році внаслідок дострокових виборів", - сказав парламентарій.

"Я вважаю, що і керівництву, і всім членам НАТО треба з повагою ставитися до українського народу. Якщо вони цього не робитимуть, я вважаю, що український народ не погодиться із цим і буде примушувати наших партнерів рахуватися з своєю позицією. А ми, як політична сила, будемо захищати інтереси українського народу", - підкреслив В. Янукович.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко закликала Партію регіонів і лідера цієї політичної сили Віктора Януковича не спекулювати на питанні приєднання України до ПДЧ.

Досьє на Віктора Януковича читайте тут>>>

Довідку про Партію регіонів читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини