RU

Партія регіонів в питанні зарплат сподівається на Литвина і КПУ

01.09.2009, 12:01

Партія регіонів сподівається на підтримку Блоку Литвина і Компартії при голосуванні законопроекту про підвищення мінімальних зарплат і пенсій. Про це заявила журналістам народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Г.Герман наголосила: "Я все ж сподіваюся, що підтримають комуністи і Блок Литвина, хоч комуністи учора сказали, що вони підтримають з однією умовою - що введемо мораторій на підвищення цін. Але це все одно, що ввести мораторій на схід сонця, тому що є ринок, ми живемо в умовах ринку. І ви пригадаєте, як були спроби уряду ввести мораторій на підвищення цін на ліки, що відбувалося в аптеках".

При цьому Г.Герман відзначила, що уряд не стримав слово щодо підготовки законопроекту про підвищення мінімальних зарплат і пенсій, як це було заявлене влітку. "БЮТ не сказав, що йому ще щось треба, хоч вони нам обіцяли, що у вересні - ось їм влітку щось треба допрацювати, і вже у вересні вони підтримають, вони зламали своє слово", - відмітила народний депутат.

Нагадаємо, учора керівники фракцій на погоджувальній раді прийняли рішення відразу після відкриття сесії перейти до роботи в пленарному режимі. Згідно з домовленостями, сьогодні депутати розглянуть ініціативу Партії регіонів про підвищення соціальних стандартів. Саме цей законопроект наприкінці четвертої сесії став "наріжним каменем" для депутатів - тривалий час роботу парламенту було заблоковано, опозиція вимагала негайно прийняти документ в цілому і підняти мінімальні зарплати в Україні.

Ганна Герман: біографія і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини