RU

Партія регіонів пропонує заслухати Луценка і Кіхтенка про можливість силового сценарію

15.09.2008, 12:06

Фракція Партії регіонів пропонує заслухати у парламенті Міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і командувача внутрішніми військами Олександра Кіхтенка щодо поширення інформації про можливість силового сценарію в Україні. Про це заявив на засіданні погоджувальної ради народний депутат від фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"У суспільстві постійно роздмухується думка про силовий варіант. Ми не знаємо, хто її поширює, але постійно у керівних органах то одних, то інших виникає питання, що мають намір провести якісь наради, які виглядають дуже надзвичайно", - сказав О. Єфремов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

О. Єфремов відзначив, що, на думку "регіоналів", якщо їх готові підтримати колеги по парламенту, є сенс запросити до парламенту Міністра внутрішніх справ і командувача внутрішніми військами "для того, щоб вони або підтвердили, або спростували ті інсинуації, які сьогодні поширюються у суспільстві, тому що це, як мені здається, жодній політичній силі сьогодні не треба - роздмухування тези про те, що в країні можливі якісь надзвичайні ситуації і про те, що у нас можливий силовий варіант".

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко виключив силовий варіант розвитку подій у країні. "Хтось розказує страшилки про силовий варіант, надзвичайний стан, застосування силових методів розв'язання конфлікту. Я даю гарантію: жодна із цих позицій не пройде", - сказав В. Ющенко.

Досьє на Олександра Єфремова >>>

Досьє на Юрія Луценка>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини