RU

Партія регіонів пропонує провести слухання на тему Євро-2012

17.06.2008, 10:11

Партія регіонів пропонує провести парламентські слухання щодо питань проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. Про це заявив представник фракції Олександр Єфремов на погоджувальній раді керівників фракцій у вівторок.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О. Єфремов зазначив, що фракція стурбована процесом підготовки до цього чемпіонату, оскільки в суспільстві і в засобах масової інформації циркулює різна інформація: починаючи з того, що Україна нормально веде підготовку до Євро-2012, і завершуючи тим, що Україну замінять на іншу країну. "У нас, наскільки мені відомо, готові парламентські слухання з цього питання, і ми могли б поставити парламентські слухання, враховуючи те, що це питання хвилює всю громадськість. Логічно було б розглянути це питання у сесійному залі і з'ясувати, що все-таки відбувається", - сказав О. Єфремов.

Нагадаємо, раніше британське агентство "Reuters" поширило інформацію про те, що Україна може втратити право на проведення Євро-2012. Зокрема, це може статися через реконструкцію головного стадіону країни, що не почалася і досі - НСК "Олімпійський".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини