RU

Партія регіонів погоджується з більшістю президентських зауважень до Держбюджету

10.07.2008, 17:54

У Партії регіонів вважають, що більшість зауважень Президента до проекту змін в Держбюджет, запропонованого урядом, збігаються із зауваженнями Партії регіонів. Про це заявив однин з лідерів Партії регіонів, член опозиційного уряду Микола Азаров на брифінгу журналістам після засідання опозиційного уряду в четвер.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про проект змін до Держбюджету, внесених в парламент чинним урядом, М. Азаров сказав: "Президент, звичайно, і особливо економічна служба Президента...не можуть не розуміти що такий бюджет призведе до повного разбалансування грошово-кредитної системи і фінансової системи держави".

М. Азаров зазначив, що більшість зауважень, які висловив Президент, співпадає із зауваженнями Партії регіонів. Зокрема, щодо інфляції, витратної частини бюджету та інших моментів. Говорячи про 30 млрд. грн. як про додаткові кошти у Держбюджеті, М. Азаров сказав: "Ті 30 млрд. - це не що інше, як інфляційний прибуток".

М. Азаров вважає, що зауваження Президента у розподілі цих додаткових прибутків абсолютно справедливі. "Уряд, схоже, не думає, яким чином приборкувати інфляцію, а думає про те, яким чином сподобатися виборцям - але це не функція уряду", - наголосив М. Азаров.

Також М. Азаров відзначив, що внесений урядом проект змін до Держбюджету необхідно коректувати. "Такий бюджет і ворогу не побажаєш", - сказав він. Також депутат додав, що Партія регіонів вимагатиме від уряду максимально відкоректувати цей документ.

М. Азаров, зазначив, що у нього склалося враження, що уряд менше за все зацікавлений у прийнятті змін до Держбюджету. "Уряд більше зацікавлений у ручному управлінні бюджетом", - сказав М. Азаров.

Нагадаємо, Президент Віктор Ющенко вніс на розгляд Верховної Ради проект закону про внесення змін до Державного бюджету на 2008 рік.

Досьє на Миколу Азарова >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини