RU

Партія регіонів подала проект про відставку "непрофесіонала Вакарчука"

23.06.2009, 10:32

Партія регіонів внесла на розгляд парламенту проект постанови про звільнення Івана Вакарчука з посади Міністра освіти і науки. Про це заявив, виступаючи з парламентської трибуни, народний депутат від Партії регіонів Дмитро Табачник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Д.Табачник уточнив: "Сьогодні ми вносимо проект постанови про відставку Міністра освіти, непрофесіонала Івана Вакарчука". За його словами, незалежне зовнішнє оцінювання, нав'язане Міністром, суперечить п'ятьом статтям Конституції України і порушує права людини. Д.Табачник також вказав, що І.Вакарчук досі не оголосив конкурс на заміщення посади ректора Львівського університету ім. І.Франка (цю посаду він займав до призначення Міністром, - ред.), зберігаючи її (посаду ректора, - ред.) за собою на випадок звільнення.

Нагадаємо, про намір відправити І.Вакарчука у відставку вчора у прямому ефірі одного з телеканалів заявив лідер ПР Віктор Янукович. При цьому головний "регіонал" країни назвав "знущанням" нинішні зміни у системі освіти, ініційовані І.Вакарчуком. "Так, як він (І.Вакарчук, - ред.) знущається над освітою в Україні, такого не було з часів незалежності", - сказав він.

Іван Вакарчук: біографія і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>

Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини