RU

Партія регіонів не підтримуватиме "антикризовий" проект Тимошенко

22.10.2008, 17:14

Фракція Партії регіонів не збирається підтримувати запропоновані Кабінетом Міністрів заходи із мінімізації впливу світової фінансової кризи на економіку України. Про це заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович на брифінгу у Сімферополі.

За інформацією низки ЗМІ, В. Янукович, зокрема, сказав: "Ми вважаємо, що це спрямовано тільки проти людей, ми за це ніколи не будемо голосувати".

Нардеп також відзначив, що, за даними його політичної сили, запропоновані урядом засоби із мінімізації впливу на Україну світової економічної кризи, спрямовані фактично на згортання соціальних програм і заморожування зарплат, а такого Партія регіонів підтримати не може.

При цьому В.Янукович додав, що Партія регіонів розробила свою антикризову програму і готова втілювати її в реальність після приходу в уряд.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет Міністрів України схвалив законопроект щодо мінімізації впливу світової фінансової кризи на Україну. Всі рішення щодо захисту України від впливу кризи було прийнято на засіданні уряду одностайно.

Досьє на Віктора Януковича читайте тут>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини