RU

Партія регіонів не боротиметься з кризою спільно з Тимошенко

27.10.2008, 15:30

Партія регіонів не бере участі у виробленні спільного антикризового законопроекту. Про це заявила народний депутат від цієї політсили Ганна Герман. За її словами, запропоновані урядом підходи "неправильні, шкідливі і небезпечні для майбутнього України".

Зокрема, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Партії регіонів, Г. Герман зазначила, що представники фракції Партії регіонів не беруть участі в нараді учасників робочої групи з вироблення єдиного антикризового законопроекту, яка проходить у понеділок у Верховній Раді України. "Регіонал" наголосила, що Партія регіонів внесла свою програму виходу з кризи і готова нести відповідальність за її реалізацію.

За словами політика, оскільки ця програма принципово відрізняється від урядових пропозицій, Партія регіонів не може брати участь у роботі над спільним з урядом антикризовим законопроектом. "Наші підходи принципово інші, і ми не хочемо, щоб весь тягар від згортання соціальних програм ліг на плечі простих людей", - пояснила таке рішення парламентарій.

БЮТ інші акценти. Запропоновані урядом підходи неправильні, шкідливі і небезпечні для майбутнього України", - підсумувала Г. Герман.

Нагадаємо, у ВР вже зареєстровано шість законопроектів щодо мінімізації наслідків світової фінансової кризи в Україні. Зокрема свої пропозиції в парламенті про заходи щодо стабілізації фінансово-економічної ситуації в Україні № 3309-1 зареєстрували представники Партії регіонів Віктор Янукович і Микола Азаров.

Свій законопроект про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на фінансово-банківську систему і економіку України зареєстрували у Верховній Раді народні депутати від НУНС Станіслав Аржевітін і Роман Ткач.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді зареєстровано законопроект про мінімізацію впливу світової фінансової кризи на економіку України № 3309, а також законопроект про внесення змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2008 рік і про внесення змін до деяких законодавчих актів України" № 3308. Обидва подано Кабінетом Міністрів і датовано 22 жовтня 2008 року.

22 жовтня в Верховній Раді України також було зареєстровано законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо попередження наслідків світової кризи), подано представником БЮТ у парламенті, головою Комітету ВР з питань податкової і митної політики Сергієм Тєрьохіним.

Детальніше про антикризові заходи Кабміну у матеріалі "Юлія Тимошенко: радість банкірів, гроза олігархів" >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини