RU

Партія регіонів назвала справжню причину голосування про відставку Кабміну

11.07.2008, 16:35

Фракція Партії регіонів не прагнула відправити уряд у відставку , вона просто хотіла поінформувати суспільство про проблеми в економіці. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

"Нашим головним завданням була не відставка уряду, нашим головним завданням було виконання нашої функції як позиції – тобто попередити суспільство про біду, пов'язану із падінням темпів промислового виробництва. Усе", - сказав Я. Сухий, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Я. Сухий також зауважив, що фракція зовсім не розчарована результатом цього голосування: "Ми чудово знали, хто буде голосувати "за", а хто не буде голосувати "за".

Водночас, Я. Сухий додав, що несподіваним для фракції є голосування трьох депутатів, які не голосували, а тепер заявляють, що механічно не спрацювали їхні кнопки на пультах голосування. Він додав, що цю помилку вони тепер можуть легко виправити, написавши відповідну заяву на ім'я спікера.

Нагадаємо, Верховна Рада в останній пленарний день роботи в рамках другої сесії шостого скликання не підтримала питання про недовіру урядові на чолі з Прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини