RU

Партія регіонів назвала "чорнухою" інформацію про плани ліквідувати райради у Києві

18.08.2010, 17:19

Партія регіонів не має наміру ліквідовувати районні ради у Києві, її мета - очолити ці ради. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив керівник прес-служби Київської міської організації Партії регіонів Костянтин Трифоненко.

За його словами, інформація, що з'явилася в ЗМІ про те, що Партія регіонів планує ліквідувати райони і, відповідно, районні ради Києва з метою скасування виборів в столиці восени цього року, не відповідає дійсності.

При цьому К.Трифоненко запевнив, що столична партійна організація активно готується до виборчої кампанії у справі виборів депутатів в райради Києва. "У зв'язку з тим, що вона (кампанія, - ред.) починається у вересні, і згідно із законом агітація дозволена з моменту початку виборчої кампанії, то і наочна агітація Партії регіонів на вулицях міста на даний момент не ведеться", - пояснив він.

Появу подібної інформації в пресі К.Трифоненко пов'язує із зростаючим рейтингом Партії регіонів у Києві і бажанням опонентів чорнити партію в очах виборців.

"Деякі політичні сили почали виборчу кампанію раніше законних термінів. І почали її з так званої чорнухи у пресі. Чесно провести вибори хочуть не всі, а оскільки завдяки діям нинішнього в.о. голови КМДА Олександра Попова рейтинг Партії регіонів у Києві зростає, то вони вирішили запустити цю інформації, щоб чорнити партію в очах виборців", - каже прес-секретар.

Нагадаємо, джерела в Київській міській організації Партії регіонів повідомили кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ про те, що Партія регіонів планує ліквідувати райони і, відповідно, районні ради Києва. Неофіційна мета - скасування виборів в столиці восени цього року. Джерела оцінюють ймовірність такого сценарію в співвідношенні 60 на 40. Реалізувати його планується шляхом внесення змін до Закону "Про столицю України - місто-герой Київ". Відповідні зміни необхідно прийняти протягом першого пленарного тижня - до 11 вересня, оскільки в цей день вже стартує виборча кампанія у справі виборів до органів місцевого самоврядування.

Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>
Місцеві вибори – 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини