RU

Партія регіонів на виборах у Криму хоче взяти не менше 70%

30.06.2010, 12:10

На виборах до місцевих органів влади Партія регіонів розраховує отримати не менше 70% голосів виборців. Про це на зустрічі з главами районних і секретарями міських рад Криму заявив спікер Верховної Ради АРК Володимир Константинов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-центрі Верховної Ради АРК, В.Константинов наголосив: "Янукович зараз має у Криму високий рейтинг - 78 відсотків. І наше завдання – добитися того, щоб на виборах у Партії регіонів результат був не менше 70 відсотків".

"Ми - партія влади, і ми повинні зробити все, щоб кожний кримчанин відчув конкретні результати нашої роботи на своїй кишені. Нехай сто, нехай двісті гривень додадуться, але кожний повинен бачити результат", - попередив В.Константинов.

Нагадаємо, вчора у Верховній Раді України був зареєстрований проект постанови N6592 про призначення чергових виборів депутатів міських рад і сільських, селищних, міських голів у 2010 році. Цей документ пропонує призначити місцеві вибори, як і передбачається, на 31 жовтня. Авторами проекту постанови виступили депутати від ПР Валерій Коновалюк і Михайло Чечетов.

Днями Конституційний Суд України вирішив, що проведення місцевих виборів 27 березня 2011 року, як пропонували окремі політики, - неконституційне. Вже на наступному пленарному тижні парламент розгляне проект постанови про призначення дати місцевих виборів.

Володимир Константинов: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>
Місцеві вибори - 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини