Партія регіонів хоче зняти Огризка за Черномирдіна

18.02.2009, 12:55

Партія регіонів вимагає відставки Міністра закордонних справ України Володимира Огризка. Про це заявила народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман,

Партія регіонів вимагає відставки Міністра закордонних справ України Володимира Огризка. Про це заявила народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман, коментуючи можливість оголошення Посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна персоною нон-грата.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, Г.Герман наголосила: "Ми вважаємо висловлювання голови Міністерства закордонних справ України на адресу Надзвичайного і Повноважного Посла Росії Віктора Черномирдіна такими, що шкодять відносинам України і Росії. У нас має бути спільний з Росією план по виходу з кризи, а не погіршення відносин непродуманими заявами з нашим найближчим партнером і сусідом, до якого наш прем'єр їде з проханням дати кредит".

В Партії регіонів вважають, що В.Огризко завдав чималу шкоду іміджеві України. "Його дрібні заяви не можна виправдати під час кризи. За таке висловлювання треба знімати з роботи", - зокрема, заявила народний депутат Г.Герман.

Нагадаємо, вчора Міністерство закордонних справ України попередило Надзвичайного і Повноважного Посла Російської Федерації в Україні В.Черномирдіна про те, що його можуть оголосити персоною нон-грата в Україні. Голова МЗС України В.Огризко висловив протест в зв'язку з його "недружніми і надто недипломатичними оцінками, коментарями і висловлюванням на адресу України та її керівництва".

Володимир Огризко: біографія і добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II