RU

Партія регіонів хоче зняти Огризка за Черномирдіна

18.02.2009, 12:55

Партія регіонів вимагає відставки Міністра закордонних справ України Володимира Огризка. Про це заявила народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман, коментуючи можливість оголошення Посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна персоною нон-грата.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів, Г.Герман наголосила: "Ми вважаємо висловлювання голови Міністерства закордонних справ України на адресу Надзвичайного і Повноважного Посла Росії Віктора Черномирдіна такими, що шкодять відносинам України і Росії. У нас має бути спільний з Росією план по виходу з кризи, а не погіршення відносин непродуманими заявами з нашим найближчим партнером і сусідом, до якого наш прем'єр їде з проханням дати кредит".

В Партії регіонів вважають, що В.Огризко завдав чималу шкоду іміджеві України. "Його дрібні заяви не можна виправдати під час кризи. За таке висловлювання треба знімати з роботи", - зокрема, заявила народний депутат Г.Герман.

Нагадаємо, вчора Міністерство закордонних справ України попередило Надзвичайного і Повноважного Посла Російської Федерації в Україні В.Черномирдіна про те, що його можуть оголосити персоною нон-грата в Україні. Голова МЗС України В.Огризко висловив протест в зв'язку з його "недружніми і надто недипломатичними оцінками, коментарями і висловлюванням на адресу України та її керівництва".

Володимир Огризко: біографія і добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини