RU

Партія регіонів голосуватиме за відставку Стельмаха

13.01.2009, 11:49

Якщо сьогодні в парламенті буде піднято питання про відставку голови Національного банку України, то Партія регіонів голосуватиме за нього точно так само, як і за відставку чинного уряду і Президента. Про це заявив лідер партії Віктор Янукович.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Партії регіонів, водночас, В.Янукович визнав: "Ми добре розуміємо, що в ситуації, що склалася з курсом національної валюти, - так само, як і у всій економіці України, яка перебуває в жахливому стані, - вина Нацбанку складає максимум 30%. Інша провина - на уряді і Президентові. Ми звертаємося зараз до українського народу: в падінні курсу гривні, насамперед, винен уряд, його непрофесійна і безвідповідальна політика".

За його словами, саме тому Партія регіонів наполягає на тому, що "всі помаранчеві повинні відійти від влади".

Нагадаємо, уряд мав намір домагатися розгляду у Верховній Раді у вівторок питання щодо неефективної і протиправної курсової політики Національного банку України. Про це вчора заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

У результаті БЮТ зажадав сьогодні після газових питань розглянути проект постанови N3547 про відставку глави НБУ Володимира Стельмаха, а також прийняти проект закону про посилення парламентського контролю за курсовою політикою і політикою рефінансування N3585.

Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>

Ринок валюти, банківських металів: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини