RU

Партія регіонів дозріла для того, щоб звільнити своїх сумісників

31.01.2011, 12:30
Партія регіонів дозріла для того, щоб звільнити своїх сумісників - Фото
e3ac41f116419bb28a46147c1b89b00c.jpg

Партія регіонів дозріла для того, щоб звільнити своїх сумісників

Регіонали дозріли для того, щоб звільнити своїх сумісників. Розглянути питання зняття депутатських повноважень з депутатів, що перейшли на роботу до органів виконавчої влади, запропонував лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Єфремов наголосив: "Напевно, у п'ятницю цього тижня треба це питання розглянути - про зняття депутатських повноважень. Як мені здається, немає вже підстав у нас надалі затримувати перебування у депутатському корпусі тих колег, які сьогодні працюють у виконавчих органах влади, необхідно ухвалити відповідне рішення на сесії для того, щоб зняти і це питання".

Нагадаємо, у кінці минулої сесії О.Єфремов признався журналістам, що парламент не може звільнити сумісників, поки не визначена їхня доля на посадах в органах виконавчої влади у зв'язку з адміністративною реформою.

Віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко, підбиваючи підсумки сьомої сесії, звернув увагу журналістів на те, що шість депутатів з Партії регіонів суміщали депутатський мандат з посадами в органах виконавчої влади протягом всієї сесії, жодного разу не зареєструвалися письмово, але у Верховній Раді їхні картки голосували на пленарних засіданнях.

Олександр Єфремов: біографія та добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини