RU

Партія регіонів дасть Литвину закрити сесію Верховної Ради

07.07.2009, 13:04

"Регіонали" дадуть своїм парламентським колегам можливість закрити чергову сесію Верховної Ради і готові зібратися на позачергову. Про це в інтерв'ю журналістам повідомив народний депутат від Партії регіонів Нестор Шуфрич.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Н.Шуфрич вказав: "У разі необхідності закриття чергової сесії ми обов'язково дамо таку можливість Литвину як Голові Верховної Ради України. У разі необхідності проведення позачергової сесії для прийняття Закону щодо підвищення соціальних стандартів ми зберемося у будь-який день, ми готові до цього".

Н.Шуфрич також спростував інформацію про те, що "регіонали" планують не допустити роботи парламенту протягом 30 днів, щоб у Президента з'явилися підстави для його розпуску. "Такого завдання і мети ми собі не ставимо", - наголосив він.

Нагадаємо, учора спікер Володимир Литвин попередив, що якщо депутати не зможуть закрити четверту сесію Верховної Ради VI скликання, то в силу вступить норма Конституції України, яка дозволяє розпустити парламент, що не працює протягом 30 днів.

Тим часом Партія регіонів попереджає, що доки Верховна Рада не погодиться розглянути проект змін до Державного бюджету на 2009 рік, що передбачає підвищення мінімальних зарплат і пенсій - "регіонали" не дадуть парламенту працювати.

Останнє пленарне засідання в рамках четвертої сесії Верховної Ради України VI скликання, згідно із календарним планом, відбудеться 10 липня. Однак до відходу на канікули, з 13 по 17 липня поточного року, народні депутати ще попрацюють з виборцями.

Нестор Шуфрич: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини