RU

Партія регіонів чекає проекту Держбюджету-2009 і не хоче змінювати чинний бюджет

21.07.2008, 14:31

Партія регіонів не підтримає змін до Держбюджету на 2008 рік, якщо не буде внесено проекту Держбюджету на 2009 рік. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила народний депутат від фракції Партії регіонів Інна Богословська.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, депутат наголосила, що сьогодні повністю порушено бюджетний процес 2008 року, а також бюджетний процес 2009 року, адже, за її словами, до Верховної Ради мало вже бути направлене бюджетне провадження на 2009 рік. І. Богословська зауважила, що може скластися ситуація, коли у четвертому кварталі буде прийнято зміни до бюджету 2008 року, притому, що насправді вже має прийматися бюджет на 2009 рік. "І поява такої нерегульованої моделі в бюджетному полі дає всі підстави говорити, що там створено спеціальну зумисну систему для безконтрольного витрачання бюджетних коштів", - зазначила І. Богословська.

Також депутат повідомила, що Партія регіонів не має наміру підтримувати зміни до Держбюджету 2008 року, якщо не буде проекту бюджету на 2009 рік. "Ми за жодних умов не маємо наміру зараз підтримувати зміни до бюджету на 2008 рік, якщо ми не побачимо одночасно поданого бюджету на 2009 рік, тому що ми чудово розуміємо, що зараз нас почнуть відволікати розмовами довкола змін бюджету на 2008 рік, і у результаті країна увійде у 2009 рік взагалі без бюджету, а це означає, що будь-який чиновник зможе організувати там будь-яку чорну діру та викачувати звідти гроші", - наголосила І. Богословська.

Досьє на Інну Богословську >>>

Довідка про Партію регіонів >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини