RU

Партія регіонів і БЮТ можуть отримати на виборах 56% голосів

28.10.2008, 13:59

Лідерами електоральних симпатій в Україні залишаються Партія регіонів і БЮТ. Такі дані соціологічного дослідження, проведеного центром ім. Разумкова, представив сьогодні директор політико-правових програм центру Юрій Якименко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Ю. Якименко наголосив, що "оскільки зараз немає ні списку політичних сил, які збираються взяти участь у виборах, ні сформованих виборчих списків і невизначена позиція з проведенням виборів найближчим часом, відповіді респондентів щодо електоральних намірів можна сприймати тільки як ілюстративні". "Але вже зараз можна з упевненістю сказати, що безумовними лідерами електоральних симпатій є ПР і БЮТ", - наголосив він.

Так, Партію регіонів готові підтримати 28,3% виборців, БЮТ - 27,5%, КПУ - 7,8%, Блок Литвина - 6,9%, Блок Віктора Ющенка - 5,7%. Водночас, якщо у списку політичних сил, які збираються взяти участь у виборах, замість Блоку Віктора Ющенка була б Наша Україна з Віктором Ющенком, В'ячеславом Кириленком і Арсенієм Яценюком, то за неї проголосувало б 8,2%.

За словами Ю. Якименко, Всеукраїнське об'єднання "Свобода" теоретично також має шанси потрапити у парламент. На сьогодні його підтримка становить 2,5%.

Дослідження було проведене із 7 по 12 жовтня 2008 року. Було опитано 10 тис. 865 респондентів віком від 18 років у всіх областях України. Теоретична погрішність вибірки (без врахування дизайнефекту ) не перевищує 1%.

Про характер майбутніх виборів читайте у статті "Із бруду в князі" >>>

Усе про дострокові вибори-2008>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини