RU

Партія регіонів: Арешт Тимошенко не впливає на євроінтеграційні процеси

01.09.2011, 22:39
Партія регіонів: Арешт Тимошенко не впливає на євроінтеграційні процеси - Фото
5ba6a3a95c4dcbd9d0c5015c53d5e847.jpg

Партія регіонів: Арешт Тимошенко не впливає на євроінтеграційні процеси
Народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, голова постійної делегації України в ПАРЕ Іван Попеску заявив, що окремі судові процеси, які йдуть в нашій країні, не впливають на її просування у бік європейської інтеграції. Про це він сказав, коментуючи рекомендацію комітету Європарламента з питань міжнародної торгівлі укласти договір про асоціацію між Україною і ЄС, незважаючи на арешт екс-прем'єра Юлій Тимошенко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Партії регіонів, Попеску відмітив: "Обговорення на рівні комітету Европарламенту з питань міжнародної торгівлі питання про продовження переговорів з Україною по укладенню з нею договору про асоціацію ще раз доводить, що судові процеси в нашій країні не впливають на просування у бік європейської інтеграції".

"Більш того, заяви, які були зроблені декілька днів тому з приводу однієї з цитат польського президента Броніслава Коморовського, що передрікав нашій державі проблеми з підписанням договору про асоціацію, не мали під собою серйозних підстав. Оскільки профільний комітет Європарламенту і його доповідач, до речі, також поляк - Павло Залевськи, прийняли зовсім інший документ", - додав він.

За словам регіонала, фактично за станом на сьогоднішній день зняті всі питання про застосування будь-яких санкцій відносно України в процесі обговорення підписання угоди про асоціацію. "Тому всі представники опозиції, які ще вчора на всіх каналах обговорювали проблеми, які ніби чекали Україну через судовий процес над екс-прем'єром, повинні ознайомитися з рішенням профільного комітету Європарламенту і прийняти те, що перспективи підписання угоди про асоціацію між Україною і ЄС є дуже оптимістичними", - відмітив політик.

Як заявив депутат, Коморовський висловив особисту думку, оскільки, якби його висловлювання відображало позицію Євросоюзу, то результат сьогоднішнього засідання комітету Європарламенту з питань міжнародної торгівлі був би абсолютно іншим. "Україна, спираючись на Закон "Про основи зовнішньої і внутрішньої політики", зробила вибір в напрямку європейської інтеграції і робить все в рамках Конституції і національного законодавства, а також відповідно до наших домовленостей з ЄС, щоб підписати відповідний документ", - підсумував Попеску.

Інтеграція в Евросоюз: всі новини>>>
Справа Тімошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини