RU

Партія Кириленка оголосила бойкот Табачнику

21.10.2010, 15:25

Партія "За Україну!" бойкотуватиме завтрашній виступ Міністра освіти і науки Дмитра Табачника у парламенті. Про це заявив лідер партії В’ячеслав Кириленко. За його словами, депутати "не прийдуть на доповідь міністра-українофоба, суть діяльності якого зводиться до знищення української освіти, української пам'яті і української історії".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі партії, В.Кириленко уточнив: "Питань до міністра у нас немає, адже вичерпні відповіді на них він давно дав для мільйонів українців своєю антиукраїнською діяльністю. Наша позиція - не питання до Табачника, а його відставка".

У зв'язку з цим завтра вранці представники партії "За Україну!" проведуть на вулиці Банковій під стінами Адміністрації Президента акцію з вимогою до Віктора Януковича негайно звільнити Д.Табачника.

Нагадаємо, у понеділок фракції домовилися викликати у парламент з доповіддю Віце-прем'єра з питань економіки Сергія Тігіпка і Міністра освіти і науки Д.Табачника. До того ж заслухати Д.Табачника з інформацією з питань комерціалізації освіти і платних послуг у вишах запропонувала саме фракція НУНС, за списком якої пройшли у Верховну Раду нардепи від партії "За Україну!"

В’ячеслав Кириленко: біографія та добірка новин>>>
Дмитро Табачник: біографія та добірка новин>>>
"За Україну!": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини