RU

Парламент зобов'язав ветеранів АТО служити в резерві

19.03.2015, 12:18
Парламент зобов'язав ветеранів АТО служити в резерві - Фото
Фото: ЕРА
Верховна Рада прийняла закон про військовий резерв, який буде формуватися з бійців АТО. За відповідні зміни до закону "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо служби у військовому резерві в особливий період) №2377 в цілому проголосували 273 народних депутата. Про це із залу засідань повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Законом передбачено, що до служби у військовому оперативному резерві першої черги в обов'язковому порядку залучаються військовослужбовці, які звільняються після проходження строкової служби та військової служби за призовом під час мобілізації.

Глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський, представляючи документ, зазначив: "Передбачено, що у разі форс-мажорних обставин, за рішенням президента і за рішенням парламенту, ці військовослужбовці будуть призиватися і мобілізовуватись не по тій схемі, яка була раніше , через військкомати, а безпосередньо в свої частини".

По закінченню особливого періоду дані військовослужбовці мають право продовжити службу у військовому резерві на контрактній основі. Цей закон набирає чинності на наступний день після його опублікування.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини