RU

Парламент визнав правовий статус ветеранів ОУН і УПА

09.04.2015, 14:39
Парламент визнав правовий статус ветеранів ОУН і УПА - Фото
30c4a7db66fd783327f1e4104c4e948e.jpg
Верховна Рада прийняла законопроект народного депутата Юрія Шухевича про правом статус і вшанування пам'яті учасників боротьби за незалежність України у двадцятому сторіччі №2538-1. За проголосував 271 народний депутат, повідомляє кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ.

Документом передбачені соціальні гарантії для борців за незалежність України в ХХ столітті та членів їх сімей, визнання нагород і військових ступенів цих борців, а також відповідальність за порушення законодавства про їх статус.

Зокрема, публічне заперечення факту правомірності боротьби за незалежність України у ХХ столітті визнається наругою над пам'яттю борців за незалежність України, образою гідності українського народу, і є протиправним.

Борцями за незалежність України визнаються особи, які брали участь у всіх формах політичної, збройної, колективної та індивідуальної боротьби за незалежність країни у ХХ столітті в складі таких організацій як Українська військова організація, Організація українських націоналістів, Українська повстанська армія, Антибільшовицький блок народів, Українська Гельсінська спілка та інші.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини