RU

Парламент Чехії схвалив угоду про асоціацію Україна-ЄС

02.04.2015, 17:14
Парламент Чехії схвалив угоду про асоціацію Україна-ЄС - Фото
Фото: megatour.cz
Парламент Чеської Республіки підтримав в "першому колі" угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це повідомляє Радіо Прага.

Депутати руху Зоря прямої демократії і комуністи не домоглися відхилення пропозиції. Документ перед заключним схваленням буде обговорюватися в парламентських комітетах з питань закордонної політики і з європейських питань. Депутати в четвер встановили термін на ці обговорення - 40 днів замість 60.

Сенат Чехії схвалив угоду ще в кінці 2014 року. У фіналі "першого кола" обговорень пройшли великі дебати про те, на кому лежить велика відповідальність за актуальні події в Україні.

Нагадаємо, 16 вересня минулого року Верховна Рада і Європарламент синхронно ратифікували угоду про асоціацію України та ЄС. З 1 листопада почалося так зване тимчасове застосування угоди.

Угоду про асоціацію України з ЄС вже ратифікували Ірландія, Данія, Угорщина, Швеція, Естонія, Словаччина, Болгарія, Литва, Латвія, Мальта, Польща, Румунія, Німеччина. Очікується, що всі країни ЄС ратифікують угоду до травня 2015 року.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини