RU

Парламент займеться стихійним лихом. Якщо дозволить БЮТ

17.04.2009, 08:36

Сьогодні Тимчасова слідча комісія ВР представить парламенту звіт із моніторингу ліквідації наслідків стихійного лиха 23-27 липня 2008 року у Західній Україні. Це станеться, якщо фракція БЮТ не заблокує парламентську трибуну.

Проект постанови про звіт Тимчасової слідчої комісії N4377 і сам текст звіту вже зареєстровані у Верховній Раді.

Нагадаємо, вчора перед початком вечірнього пленарного засідання депутати від БЮТ підійшли до трибуни Ради і заблокували її. У відповідь спікер Володимир Литвин оголосив, що закриває засідання "у зв'язку із блокуванням трибуни фракцією БЮТ з абсурдними вимогами".

При цьому В.Литвин попередив: "Або ми продовжимо роботу, або Верховна Рада не буде працювати сьогодні і завтра".

Швидше за все, причиною блокування стала ситуація навколо телеканалу "Інтер". Зокрема, ще вранці в четвер БЮТівці вимагали внести на порядок денний проект постанови про створення Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування обставин зміни форми власності і власника телеканалу "Інтер". Водночас, після закриття засідання парламенту народні депутати від БЮТ відмовилися коментувати блокування трибуни. Спочатку журналісти звернулися за коментарем до лідера фракції Івана Кириленка і його заступника Андрія Кожемякіна, однак ті запевнили, що всю інформацію дасть автор постанови про створення ТСК по "Інтеру" Володимир Пилипенко. Не відповіли вони і на питання, чи продовжить БЮТ блокувати парламентську трибуну завтра. Від коментарів відмовився і народний депутат від БЮТ В.Пилипенко, а також народний депутат від БЮТ Андрій Портнов.

Повінь в Західній Україні: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини