RU

Парламент просять засудити "російську інтервенцію в Грузії"

13.08.2008, 16:23

Сьогодні у Верховній Раді України зареєстровано проект постанови ВР "Про засудження інтервенції Збройних Сил Російської Федерації на території Грузії". Автори проекту постанови - народні депутати України, члени депутатської групи "Народна самооборона" Володимир Ар'єв та Юрій Стець.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", за словами В. Ар'єва, у цій постанові, крім засудження дій РФ, Верховній Раді України пропонується зобов'язати Міністерство закордонних справ України звернутися з позовом до Міжнародного суду в Гаазі, для того, щоб він визначив, якими були дії Чорноморського флоту РФ, що базується на території України, у Грузії.


"Якщо ж Міжнародний суд визнає, що Чорноморський флот був учасником конфлікту, то тоді Міністерству закордонних справ потрібно буде визначитися з відповідністю цих дій Угоді про тимчасове базування Чорноморського флоту на території України і тоді вже, можливо, порушувати питання про негайне виведення Чорноморського флоту РФ з України", - вважає народний депутат.

"Фактично, виходить, що Україна виявилася втягнутою у збройний конфлікт через ЧФ РФ", - сказав він.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини