RU

Парламент просить Кабмін скасувати депутатські пільги

20.10.2011, 17:21

Верховна Рада України пропонує Кабінету міністрів урізати депутатські пільги і спецзабезпечення. Такі пропозиції містяться у висновках і пропозиціях до проекту закону про держбюджет на 2012 рік, підготовлених профільним комітетом парламенту.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема Кабміну пропонується з урахуванням необхідності оптимізації витрат проаналізувати надання пільг народним депутатам і подати пропозиції щодо внесення змін в Закон "Про статус народного депутата".

При цьому Кабміну пропонується передбачити скасування безкоштовного забезпечення путівками для санаторно-курортного лікування, скасування норми про надання депутату житла або грошової компенсації, виплати матеріальної допомоги колишньому народному депутату після завершення терміну його повноважень. Також пропонується обмежити безкоштовний проїзд депутатів на всіх видах транспорту.

Крім цього, Кабміну пропонується забезпечити скорочення на 50% ліміту легкових автомобілів, які обслуговують органи виконавчої влади. Надмірний автотранспорт пропонується продати, кошти від продажу зарахувати в загальний фонд державного бюджету.

Уряд Азарова: всі новини>>>
Верховна Рада VI скликання: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини