RU

Парламент не зміг звільнити Міністра внутрішніх справ

16.06.2010, 15:00

Парламент не зміг звільнити Міністра внутрішніх справ

Верховна Рада України не змогла звільнити Анатолія Могільова з посади Міністра внутрішніх справ. За відповідний проект постанови N6421 проголосував 141 народний депутат - 109 бютівців і 32 депутати від НУНС - з 226 необхідних.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, автор проекту постанови Борис Тарасюк як причину для звільнення міністра назвав його цинічне висловлювання у ЗМІ, зокрема, щодо депортації кримськотатарського народу і порівняння судимостей Віктора Януковича і В’ячеслава Чорновола. Також, за словами Б.Тарасюка, міністерство останнім часом перетворюється з правоохоронного органу в репресивну машину.

Перш ніж поставити питання на голосування, перший віце-спікер Адам Мартинюк зазначив, що забороняти людині висловлювати свою думку - це переслідування з політичних мотивів.

Нагадаємо, раніше Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендував парламенту відхилити проект постанови про звільнення А.Могільова з посади Міністра внутрішніх справ. Члени комітету парламенту під час обговорення зазначали, що всі питання треба розглядати не з політичного погляду, а передусім з професійного. Депутати не побачили у діях міністра внутрішніх справ і його підлеглих порушень чинного закону.

Анатолій Могільов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини