RU

Паралельне балотування до Верховної Ради можуть заборонити

10.02.2012, 14:29
Паралельне балотування до Верховної Ради можуть заборонити - Фото
1a952247021b24527d84e4dba1a2a882.jpg
Лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов упевнений, що якщо Конституційний суд визнає неконституційним положення закону про вибори народних депутатів, за яким кандидат може балотуватися і в мажоритарному окрузі, і за партійними списками, цю норму доведеться переголосувати в парламенті. Про це він заявив сьогодні журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов підкреслив, що закон про вибори народних депутатів був прийнятий в парламенті консолідовано усіма фракціями, і практично всі його положення відповідають Конституції України.

"Єдине питання, яке може виникнути у Конституційного суду, він дійсно існує, це з приводу одночасного висування й за списками, і по мажоритарних округах. Якщо хтось звернеться до Конституційного суду, відповідно до закону, з цією вимогою - роз'яснити таку ситуацію, я не виключаю, що Конституційний суд може сказати, що в цьому плані закон не відповідає Конституції. Ми зобов'язані будемо тоді виконати рішення Конституційного суду і привести закон у відповідність з Конституцією ", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи можуть бути внесені ще якісь зміни в закон, Єфремов сказав: "З нашої точки зору, не планується нічого міняти в цьому законі".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини