Паралельне балотування до Верховної Ради можуть заборонити

10.02.2012, 14:29
Паралельне балотування до Верховної Ради можуть заборонити - Фото
1a952247021b24527d84e4dba1a2a882.jpg

У Партії регіонів відзначають, що це може статися в тому випадку, якщо КСУ визнає цю норму незаконною

Лідер парламентської фракції Партії регіонів Олександр Єфремов упевнений, що якщо Конституційний суд визнає неконституційним положення закону про вибори народних депутатів, за яким кандидат може балотуватися і в мажоритарному окрузі, і за партійними списками, цю норму доведеться переголосувати в парламенті. Про це він заявив сьогодні журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єфремов підкреслив, що закон про вибори народних депутатів був прийнятий в парламенті консолідовано усіма фракціями, і практично всі його положення відповідають Конституції України.

"Єдине питання, яке може виникнути у Конституційного суду, він дійсно існує, це з приводу одночасного висування й за списками, і по мажоритарних округах. Якщо хтось звернеться до Конституційного суду, відповідно до закону, з цією вимогою - роз'яснити таку ситуацію, я не виключаю, що Конституційний суд може сказати, що в цьому плані закон не відповідає Конституції. Ми зобов'язані будемо тоді виконати рішення Конституційного суду і привести закон у відповідність з Конституцією ", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи можуть бути внесені ще якісь зміни в закон, Єфремов сказав: "З нашої точки зору, не планується нічого міняти в цьому законі".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт. Як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих