RU

Паралімпійці просять Януковича помилувати Тимошенко

26.04.2013, 10:53
Паралімпійці просять Януковича помилувати Тимошенко - Фото
99fa61150d8b1e031da5498fde43e30d.jpg
Більше 100 спортсменів-паралімпійців та дефлімпійців, а також представників громадських організацій інвалідів звернулися до Віктора Януковича з проханням звільнити Юлію Тимошенко.

Як повідомляє прес-служба ВО Батьківщина, серед тих, хто підписав звернення - Герой України, 20 чемпіонів Паралімпійських ігор, 12 чемпіонів Дефлімпійських ігор, 36 чемпіонів світу.

"Ми сподіваємося, що ви вирішите проблему, на нашу думку, несправедливо ув'язненої Юлії Тимошенко. Ми знаємо її, як державного і громадського діяча, який з великою повагою і увагою ставився до потреб громадян України з інвалідністю, прем'єр-міністра, який у важкі часи економічної кризи забезпечував своєчасне нарахування і навіть зростання пенсій і державної допомоги людям з інвалідністю, надавав реальну допомогу і вирішував проблеми спортсменів-інвалідів", - пояснили спортсмени свої мотиви.

"Нам відомо, що стан здоров'я Юлії Володимирівни є незадовільним, і тривале лікування досі не прибрало загрози того, що ускладнення стану її здоров'я можуть призвести до незворотних наслідків і навіть можливої ​​інвалідності", - підкреслили спортсмени.

З повним текстом звернення можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, раніше з подібними клопотаннями до президента зверталися українські дипломати, юристи, політологи, представники регіональних громад. Жінки - народні депутати також передали  Януковичу прохання про помилування. Президент у той же день прийняв це клопотання до уваги, 19 квітня його передали комісії при президентові України з питань помилування. Комісія повинна його розглянути і внести свої пропозиції главі держави. Учора мало відбутися засідання комісії, однак воно зірвалося через відсутність кворуму і було перенесено на 29 квітня.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини