RU

ПАРЄ закликали владу і опозицію знайти спільну мову

17.04.2013, 15:30
ПАРЄ закликали владу і опозицію знайти спільну мову - Фото
f7ae1f89c380212e4e9afb8462ac59c9.jpg
Співдоповідачі моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) в Україні Марієтта де Пурбе-Лундін та Маіліс Репс розраховують, що українські політики знайдуть спільну мову і досягнуть згоди щодо реформи Конституції, йдеться в їх заяві за підсумками візиту до України.

У ПАРЄ наголосили, що парламент повинен бути головним форумом для політичної дискусії та обговорення між різними політичними силами в країні. "Це особливо важливо в контексті конституційної реформи, яка необхідна для задовільного вирішення ряду найважливіших невирішених зобов'язань щодо судової системи. Важливо, щоб реформа конституції базувалася на якомога ширшому в країні консенсусі між політичними силами. Це важливо для демократичної легітимності конституції", - сказали представниці асамблеї.

Вони відзначили, що українські політики повинні подолати розбіжності і знайти консенсус з конституційної реформи.

Крім того, представники ПАРЄ зазначили звільнення екс-глави МВС Юрія Луценка. "Це - важливий крок вперед у вирішенні ситуації, яка, на жаль, домінує у відносинах з європейськими інституціями, у тому числі, і з Парламентської асамблеї, і яка перешкоджає подальшій європейській інтеграції України", - констатували вони.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини