RU

ПАРЄ закликає Януковича втрутитися в ситуацію з Тимошенко

29.08.2012, 17:44
ПАРЄ закликає Януковича втрутитися в ситуацію з Тимошенко - Фото
Парламентська асамблея Ради Європи

Парламентська асамблея Ради Європи "глибоко розчарована" рішенням Вищого спецсуду з касації екс-прем'єра України Юлії Тимошенко і закликає президента Віктора Януковича втрутитися в цю справу. Про це йдеться в спільній заяві президента ПАРЄ Жана-Клода Міньйона і співдоповідачів по Україні Майліс Репс (Естонія, АЛДЄ) і Марієтти де Пурбас-Лундін (Швеція, ЄНП/ХД).

"Асамблея неодноразово заявляла про свою переконаність у тому, що газова справа зводиться до кримінальної відповідальності за нормальний політичний процес прийняття рішень. Враховуючи численні запитання, які були піднято у відношенні судового розгляду, ми, як і багато інших друзів України, очікували, що касаційний суд прийме її апеляцію", - йдеться в заяві, передає
Інтерфакс-Україна.

Президент ПАРЄ і співдоповідачі наголошують, що президент Янукович "дав зрозуміти співдоповідачам, що він буде готовий втрутитися в цю справу, якщо її апеляція була відхилена касаційним судом".

"Тому ми закликаємо, щоб він стримав своє слово без зволікання для того, щоб вирішити питання ув
'язення колишніх членів уряду. Ці справи не повинні затьмарювати майбутні вибори", - підкреслюють автори заяви.

На запрошення українського президента співдоповідачі мають намір відвідати Україну до наступної сесії асамблеї, щоб обговорити можливі політичні шляхи вирішення цього питання відповідно до стандартів Ради Європи.

Нагадаємо, сьогодні колегія суддів Вищого спеціалізованого суду відхилила касаційну скаргу адвокатів Юлії Тимошенко на вирок Печерського суду і Апеляційного суду по газовій справі. Судді прийшли до висновку, що обидві інстанції зробили правильні висновки про доведення провини Тимошенко в скоєнні інкримінованого їй злочину.

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини