RU

ПАРЄ закликає Росію не визнавати вибори терористів

31.10.2014, 14:27
ПАРЄ закликає Росію не визнавати вибори терористів - Фото
Анна Брассер (фото - osradio.ru)
Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер закликала владу Росії виконувати свої зобов'язання в рамках Мінського протоколу і не визнавати результати "виборів" терористів ДНР і ЛНР. Брассер жалкує про рішення бандитів провести 2 листопада так звані президентські і парламентські вибори.

"Я жалкую про рішення самопроголошеної влади так званих Донецької і Луганської народних республік провести "парламентські" і "президентські" вибори 2 листопада 2014 року", - написано в її заяві.

Брассер підкреслила, що ці вибори будуть порушенням Мінської угоди від 5 вересня цього року, і зашкодять реалізації і так крихкої мирної угоди. "Вони не легітимні, і не будуть визнані асамблеєю", - підкреслила Брассер.

Президент ПАРЄ закликала терористів Донецької та Луганської областей сприяти проведенню місцевих виборів відповідно до українського законодавства, як це передбачено Мінським протоколом.

Джерело: ЄС-плюс

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини