RU

ПАРЄ у п'ятницю розгляне звіт з виборів в Україні

26.11.2012, 13:35
ПАРЄ у п'ятницю розгляне звіт з виборів в Україні - Фото
99164daaa28e151b36d3e7b830e38fce.jpg

Постійний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи 30 листопада розгляне звіт спостерігачів на виборах в Україні, Грузії та Чорногорії. Про це йдеться в порядку денному на тиждень, опублікованому на сайті ПАРЄ.

"Після відкриття наради головою ПАРЄ Жан-Клод Міньоном... постійний комітет розгляне звіти спостерігачів останніх парламентських виборів в Грузії, Чорногорії та Україні", - йдеться в повідомленні. Звіт представить керівник спостережної місії ПАРЄ на виборах в Україні Андреас Гросс.

Напередодні, в четвер 29 листопада, доповідь по Україні затвердить бюро ПАРЄ.

Нагадаємо, в спільній заяві спостерігачів від ОБСЄ, Парламентської асамблеї НАТО, ПАРЄ і Європарламента сказано, що в ОБСЄ розчаровані парламентськими виборами в Україні і негативно оцінюють процес підбиття їх підсумків. Українська влада недостатньо реагувала на порушення під час виборчої кампанії, і це кидає тінь на вибори. На думку європейських політиків, на виборах не було рівних умов для їх учасників.

Президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон в листопаді заявив, що повідомлення, які надходять з України після виборів, в результаті яких перемогу здобула партія президента Віктора Януковича, говорять про збереження проблем в країні. Міньйон сказав, що "повністю згоден з негативними оцінками міжнародних спостерігачів щодо українських виборів". "За словами спостерігачів, демократія занепадає. Це означає, що вона не в стані застою, а насправді регресує", - наголосив він. Однак Міньйон додав, що "санкції - слово не в дусі Ради Європи".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини