RU

ПАРЄ позбавила Росію права голосу до 2015 року

10.04.2014, 14:36
ПАРЄ позбавила Росію права голосу до 2015 року - Фото
Фото: Facebook
145 членів ПАРЄ підтримали позбавлення російської делегації права голосу в Асамблеї до 2015 року через анексію Криму. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook народний депутат Ірина Геращенко, яка перебуває у Брюсселі.

Також росіяни позбавлені права брати участь у наглядових та моніторингових місіях, у виборах керівних органів Асамблеї та суддів, участі в робочих органах Асамблеї.

Перед обговоренням російська делегація влаштувала демарш, покинувши в повному складі зал засідань ПАРЄ, незважаючи на те, що 10 депутатів записалися для участі в дебатах.

Нагадаємо, 9 квітня, ухвалила резолюцію "Останні події в Україні: загрози для функціонування демократичних інститутів" N1988 (2014). ПАРЄ підтвердила легітимність нового керівництва України, закликала здійснити судову і конституційну реформу, провести позачергові парламентські вибори і подолати корупцію. ПАРЄ також не визнала анексії Криму і закликала Росію вивести війська з Криму (включаючи Чорноморський флот) і відвести війська з кордонів України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ вTwitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини