RU

ПАРЄ закликає негайно звільнити Тимошенко

11.08.2011, 13:54
ПАРЄ закликає негайно звільнити Тимошенко - Фото
552054d3cb542dd0ba7bb44baefe3609.jpg

ПАРЄ закликає негайно звільнити Тимошенко
Співдоповідачі з питань моніторингу України з боку Парламентської асамблеї Ради Європи Майліс Репс (Естонія) і Маріетта де Порбо-Лундін (Швеція) висловили стурбованість в зв'язку із тим, що колишній український прем'єр-міністр Юлія Тимошенко продовжує утримуватися під вартою.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ПАРЄ, співдоповідачі зазначають: "Її утримання під вартою, начебто за неповагу до суду, посилює видимість політичного підтексту у висунутих проти неї обвинуваченнях". За їх словами, даний кримінальний процес свідчить про термінову необхідність подальших реформ судової системи в Україні, "оскільки чинне законодавство, схоже, дозволяє притягувати до кримінальної відповідальності з політичних мотивів, якщо це буде бажано новій адміністрації".

"Будь-яке політично вмотивоване судове переслідування колишніх членів уряду було б неприйнятним. Ми закликаємо українську владу негайно звільнити пані Тимошенко і проявити максимальну стриманість в процесі суду над нею, а також інших колишніх членів уряду ", - додали співдоповідачі.

Репс і Порбо-Лундін відвідають Україну з 19 по 23 вересня в рамках моніторингу України від ПАРЄ.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини