RU

ПАРЄ назвала умови визнання виборів в Україні

04.10.2010, 15:25

Президент Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Мевлут Чавушоглу відзначає недосконалість виборчого законодавства України. За його словами, визнання прийдешніх місцевих виборів чесними можливо тільки після їхнього оцінювання місією ПАРЄ. Про це М.Чавушоглу заявив сьогодні на прес-конференції у Страсбурзі.

"Це один із питань, який я порушив під час мого візиту (в Україну - ред.) два тижні тому. На жаль, виборче законодавство недосконале", - сказав президент ПАРЄ, якого цитує УНІАН.

До того ж М.Чавушоглу зазначив, що передав українській владі побажання змінити виборче законодавство хоч би до наступних парламентських виборів, які повинні відбутися у 2012 році.

Говорячи про місцеві вибори, які повинні відбутися 31 жовтня, президент ПАРЄ зазначив, що запропонував Києву запросити спостерігачів від Конгресу місцевої і регіональної влади для нагляду за їхнім проведенням.

За словами М.Чавушоглу, він отримав запевнення з боку української влади, що на вибори будуть запрошені спостерігачі від всіх міжнародних організацій.

"Ми побачимо оцінку нашої місії, і після цього зможемо сказати, чи були вибори проведені чесно і вільно", - зазначив президент ПАРЄ.

Місцеві вибори – 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини