Панамський архів: Порошенко публічно відповів на звинувачення

04.04.2016, 16:57
Панамський архів: Порошенко публічно відповів на звинувачення - Фото
Петрj Порошенко

Петро Порошенко підкреслив, що, ставши президентом, відійшов від управління активами, доручивши це відповідним консалтинговим і юридичним компаніям

Президент України  Петро Порошенко прокоментував в Facebook інформацію з Панамського архіву про те, що нібито почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.

"Я перша посадова особа в Україні, яка серйозно ставиться до декларування своїх доходів, сплати податків і питання конфлікту інтересів, які вирішую в рамках українського законодавства і міжнародного приватного права", - зазначив Порошенко.

Він підкреслив, що, ставши президентом, відійшов від управління активами, доручивши цю справу відповідним консалтинговим і юридичним компаніям.

"Очікую, що вони нададуть вичерпні пояснення для української та міжнародної преси", - заявив глава держави.

Я перша посадова особа в Україні, яка серйозно ставиться до декларування своїх статків, сплати податків і питання конфлі...

Опубликовано Петро Порошенко 4 апреля 2016 г.

3 квітня міжнародний консорціум журналістських розслідувань (ICIJ) в рамках проекту Панамський архів (Panama Papers) опублікував масштабне розслідування про тіньові схеми десятків лідерів країн і сотень політиків світового масштабу. Журналісти отримали від невідомого 2,6 терабайта документів Mossack Fonseca.

Читайте також: Панамський архів: як один анонім і 400 журналістів змінили світ

Українські журналісти на підставі витоку стверджують, що президент  Петро Порошенко, всупереч заявам, досі не передав свої активи в сліпий траст, проте почав реструктуризацію своїх активів Roshen, створивши для цього три офшорні компанії.

Читайте також: Панамський архів: опубліковані дані про офшори 150 політиків

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы