RU

Пам'ятники Леніну потрібно демонтувати - Тарута

20.08.2014, 17:06
Пам'ятники Леніну потрібно демонтувати - Тарута - Фото
Сергій Тарута

Губернатор Донецької області Сергій Тарута вважає, що пам'ятники Леніну в Донбасі необхідно демонтувати. Про це він сказав в інтерв'ю Громадському телебаченню Донеччини.

"Територіальна громада повинна визначитися, що робити з цими символами радянської системи. Моє розуміння, що їх необхідно перенести в окреме місце, зробити там парк або цех тоталітарного режиму. І нехай люди бачать, як і за допомогою чого відбувалася ідеологічна обробка свідомості наших громадян. Я так розумію, що будуть зараз провокації, будуть спроби, тут патріоти України зносити, знищувати, на цьому піаритися", - сказав він.

"Але я вважаю, що в будь-якому випадку ми повинні діяти в рамках закону, бо ще для багатьох бабусь і дідусів є певні сигнали. Навіть не сам Ленін як такий. Вони навіть не замислюються, навіть не знають реально заслуги та злочини Леніна. Для них це певний символ, пов'язаний з їх часом того, старого життя, і вони дуже чутливо ставляться до свого минулого. Це частина їхнього минулого, частина тих символів, навколо якого вибудовувалася вся ідеологічна робота. Тому цивілізовано треба їх прибрати. Звичайно, їх не повинно бути, це однозначно. Але метод, за яким вони мають бути демонтовані, повинен бути зовсім інший. Не популістський, а цивілізований", - наголосив Тарута.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини