RU

Паломники заявили про побиття місцевого жителя Нових Петрівців

17.01.2014, 13:53
Паломники заявили про побиття місцевого жителя Нових Петрівців - Фото
6 січня у рамках акції "Молитва біля Дзвінкової криниці за Україну без крові і тиранії!" паломники колядували під Межигір'ям (фото - Анатолія Балюка, facebook.com)
Учасники акції "За Україну без крові і тиранії ", які проводять регулярні молитви в селі Нові Петрівці біля Межигір'я заявили про побиття співробітниками спецпідрозділу "Беркут" місцевого жителя.

"Ми поверталися після молитви біля "Дзвінкової криниці", хотіли зайти до свого знайомого, який живе на Межигірській, 104 в селі Нові Петрівці. Ми домовлялися, що сьогодні у нього будемо колядувати. Але міліціонери почали нас блокувати. Ми зупинилися, подзвонили знайомому, щоб він вийшов і нас забрав. Потім, коли він прийшов і хотів пройти до нас, міліціонери почали його бити. Ми не могли цьому перешкоджати, так як нас розділив кордон міліції. Потім вони затягли нашого знайомого в середину автобуса", - розповів один з учасників акції "За Україну без крові і тиранії" Микола Ляхович.

На даний момент постраждалого повезли в місцеву лікарню - у нього численні гематоми, підвищений артеріальний тиск. За словами Ляховича, зараз вирішується питання про його транспортування до Вишгородської поліклініки, де планують зняти побої.

Нагадаємо, громадяни організували акцію "Молитва біля  Дзвінкової криниці за Україну без крові і тиранії!" в різдвяні свята з 1 по 19 січня 2014 року.

6 січня учасників передріздвяної молитви біля "Дзвінково"ї криниці, які збиралися в селі Нові Петрівці, не пускали до місця молитви правоохоронці.

Після цього паломники заявили, що планують зробити свої походи до джерела і церкви постійними, а не обмежуватися тільки різдвяними святами.

Як відомо, "Дзвінкова криниця" - древнє джерело, розташоване поблизу колишнього Києво-Межигірського монастиря - основного монастиря Запорізького козацтва.

У селі Нові Петрівці розташована резиденція президента Віктора Януковича.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини