ПА ОБСЄ звинуватила Росію в перетворенні Криму на військову базу

08.07.2019, 15:49
ПА ОБСЄ звинуватила Росію в перетворенні Криму на військову базу - Фото
Фото: EPA

ПА ОБСЄ прийняла Люксембурзьку декларацію, яка, в тому числі, засуджує анексію Криму

Парламентська асамблея Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) сьогодні, 8 липня, прийняла Люксембурзьку декларацію, яка містить українську резолюцію із засудженням анексії Криму та мілітаризації акваторій окупованих Севастополя, Криму, Чорного і Азовського морів. Про це в  Facebook повідомив депутат Сергій Висоцький.

"Крім того, частиною декларації стала литовська резолюція про загрозу Північного потоку-2. Крім того, 24 пункт доповіді політичного комітету ПА ОБСЄ (доповідь також стала частиною декларації) зазначає, що саме Росія не виконує Мінські домовленості і закликає її до виконання Мінська", - написав він.

Вчора Комітет з політичних питань і безпеки при Парламентській асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі ухвалив проект резолюції, який закликає Росію скасувати рішення про визнання так званої незалежності Південної Осетії і Абхазії.

У проекті резолюції вони називаються окупованими грузинськими територіями, а Росія звинувачується в підготовці до їх фактичної анексії і нарощуванні там збройних сил.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами