П'ять депутатів пропустили всі засідання Ради у 2017 році - КВУ

09.03.2017, 17:30
П'ять депутатів пропустили всі засідання Ради у 2017 році - КВУ - Фото
Дмитро Добкін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко (колаж - cvu.org.ua)

Це члени ОП Євген Бакулін і Дмитро Добкін, позафракційний Андрій Білецький, а також Сергій Клюєв і Олександр Онищенко, яких розшукує влада

П'ятеро народних депутатів ще жодного разу в 2017 році не були присутні на пленарних засіданнях Верховної Ради. Про це свідчать дані письмової та електронної реєстрації. Відповідну статистику  оприлюднив  9 березня Комітет виборців України.

Це члени Опозиційного блоку Євген Бакулін і Дмитро Добкін, позафракційний Андрій Білецкий, а також Сергій Клюєв і Олександр Онищенко, розшукувані владою України.

Білецький 22 лютого озвучив з трибуни Ради вимоги протестуючих біля будівлі парламенту, але в сесійній залі зареєстрований не був.

За даними письмової реєстрації жодного засідання в 2017 році також не відвідали члени Опозиційного блоку Дмитро Добкін та Юрій Солод. Однак за даними електронної реєстрації ці депутати були на робочому місці, але участі в голосуванні не брали (пропущено 99% голосувань). Тому їх участь в роботі Ради під питанням.

Так, Добкін пропустив обидва засідання Комітету з питань аграрної політики в лютому, а Юрій Солод - обидва засідання Комітету з питань фінансової політики. Євген Бакулін пропустив засідання Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму 17 січня та 7 лютого.

П'ять депутатів пропустили всі засідання Ради у 2017 році - КВУ

Крім того, згадані народні депутати в січні-лютому не відвідували засідання профільних комітетів парламенту.

Всього в січні-лютому 2017 відбулося 18 пленарних засідань Верховної Ради.

Раніше
повідомлялося, що Єврооптимісти просять спікера Верховної Ради якомога швидше внести в зал проект закону, за яким з депутатів-прогульників пропонується знімати 50% зарплати.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами