RU

Після виборів: Янукович влаштував кадрову прочуханку МВС і СБУ

20.11.2012, 09:47
Після виборів: Янукович влаштував кадрову прочуханку МВС і СБУ - Фото
Віталій Захарченко (МВС), Віктор Пшонка (ГПУ) і Віктор Янукович
Влада почала кадрові перестановки в системі Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України - змінився начальник ГУ МВС у Києві, а сьогодні може з'явитися наказ про зміну начальника в Київській області. Крім того, можуть бути зміщені керівники в Івано-Франківській, Чернівецькій, Волинській, Закарпатській та Вінницькій областях. Те ж саме може спіткати і СБУ - вчора президент Віктор Янукович змінив керівництво управління в Тернопільській області. В опозиції кажуть, що кадрові перестановки пов'язані з результатами парламентських виборів, пише Комерсант-Україна у статті "Силовий підхід".

Вчора міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко представив колективу ГУ МВС Києва нового керівника. Ним став Валерій Коряк, який раніше обіймав посаду начальника ГУБОЗ. Колишній начальник ГУ МВС у Києві Олексій Крикун наказом міністра переміщений на посаду керівника департаменту громадської безпеки МВС.

Крім того, за інформацією газети, нового начальника ГУ МВС скоро може отримати Севастополь. Сьогодні має бути наказ про зміщення з посади начальника ГУ МВС Київської області Костянтина Сапка. "На цьому тижні послідує ще низка наказів про ротацію начальників міліції у ряді областей центральної та західної частин країни", - розповів співрозмовник в МВС.

Так, фактично вже вирішено питання про зміну керівництва управлінь МВС в Івано-Франківській, Чернівецькій, Волинській, Закарпатській та Вінницькій областях.

Слід зазначити, що необхідність кадрових перестановок в структурі МВС почала обговорюватися ще навесні. "Однак тоді у зв'язку з проведенням Євро-2012 і майбутніми парламентськими виборами було вирішено не міняти коней на переправі і почекати пізньої осені", - пояснило джерело в МВС.

За словами співрозмовника, необхідність кадрових змін зустріла "розуміння у президента", а причини ротації пов'язувалися з необхідністю "внести корективи в діяльність міліції на місцях".

Примітно, що кадрові перестановки торкнулися не тільки системи МВС, але і СБУ.

В опозиції кажуть, що кадрові перестановки викликані результатами партії влади на цих виборах. Так, за словами голови комітету Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимира Стретовича (НУНС), всі кадрові перестановки стосуються тільки заходу України.

"Ротації не відбуваються на сході, тому що там мінімальний результат був забезпечений. При цьому призначаються герої 2004-2005 років. Я маю на увазі, наприклад, Олега Сало, який відзначився тоді у львівському ГУ МВС (його звинувачували в порушенні виборчого права і зловживанні службовим становищем). Всі вони, як скелети з шафи, знову дістаються, для того щоб продовжити благородну місію наведення порядку на певних територіях", - заявив Стретович.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини