RU

Після асоціації в України з'являться зобов'язання перед ЄС, -Фюле

08.02.2013, 12:10
Після асоціації в України з'являться зобов'язання перед ЄС, -Фюле - Фото
Штефан Фюле (фото - ЕРА)
Підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом - це величезна можливість не тільки для України, але і для ЄС. Про це заявив комісаром Європейського Союзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле під час зустрічі з президентом України Віктором Януковичем сьогодні в Києві.

За словами Фюле, важливість угоди полягає в тому, що з неї випливають юридичні зобов'язання для обох сторін. "Ми роками працювали над тим, що б ця можливість стала реальною. Нам краще підписати угоду, ніж втратити таку можливість", - сказав європейський політик.

Єврокомісар підкреслив, що угода про асоціацію стане не тільки першим настільки амбіційним документом, підписаним між ЄС і Україною, вона дозволить розвивати відносини України та ЄС на більш високому рівні.

Нагадаємо, напередодні комісар Європейського Союзу з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле заявив, що підписання Угоди про асоціацію залежить від України. "Основна відповідальність тут лежить на вас і на уряді. І ми розуміємо, що ми не можемо чекати. Вікно можливостей відкрито саме зараз, тому нам разом - Україні і ЄС - не можна упустити цей листопадовий термін. Час має величезне значення в політиці, час не чекає", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини