RU

Після асоціації Київ не буде партнером Росії, - радник Путіна

27.08.2013, 11:57
Після асоціації Київ не буде партнером Росії, - радник Путіна - Фото
Сергій Глазьєв
Підписання угоди про асоціацію між Києвом та ЄС спричинить незворотне і довгострокове погіршення торгово-економічних відносин між Україною і Росією. Про це заявив радник президента Росії Сергій Глазьєв в інтерв'ю телеканалу Россия 24.

За словами Глазьєва, підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС стане для України "економічною катастрофою, і в Москві не розуміють, навіщо українська влада це робить".
"Як очікується, після укладення між Україною та ЄС всіх угод, на території СНД виникне істотне зростання імпорту та реімпорту товарів з ЄС, на що ми будемо змушені підняти питання про введення імпортних мит на товари, які надходять з української території", - наголосив він.

"Оскільки наші товаровиробники вимагатимуть захистити їх інтереси на ринку у зв'язку із зростанням імпорту українських і європейських товарів, може виникнути загроза виключення України із зони вільної торгівлі з Митним союзом", - додав радник президента Росії.

"У ситуації, коли буде зростати імпорт товарів в Україну з країн ЄС, а також у разі застосування Митним союзом експортних обмежень, над Україною нависне загроза дефолту, падіння гривні і повномасштабної макроекономічної кризи", - сказав Глазьєв.

"Підписуючи угоду про асоціацію з ЄС, Україна позбавляє себе суверенного права з усіх питань торговельної політики. Україна перестає бути для нас стратегічним партнером. Україна зникає як суб'єкт міжнародного права, оскільки Київ всі свої дії в торговій області повинен буде погоджувати з Європейським Союзом. Україна не зможе кроку зробити назустріч нам без дозволу Брюсселя. Ми не розуміємо, навіщо Україна добровільно віддає свій суверенітет Брюсселю, відмовляючись від співпраці з нами на преференційних умовах. Це катастрофа для України і великий удар для нас", - резюмував Глазьєв.


Досьє на Сергія Глазьєва

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини