RU

Після 28 травня влада в Києві втратить легітимність, - експерт

12.02.2013, 11:58
Після 28 травня влада в Києві втратить легітимність, - експерт - Фото
Олександр Черненко
Після 28-го травня влада в Києві буде нелегітимна, заявив журналістам голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

Як передає кореспондентЛІГАБізнесІнформ, Черненко відзначив, що ситуація з виборами в Києві давно вийшла за межі правового поля. "Верховна Рада вже на цій сесії повинна призначити вибори в Києві. Але чи зробить вона це - питання більше політичне. Я нагадаю, що в травні минають всі строки, і кожен день після 28-го травня київська влада буде нелегітимна", - сказав експерт .

Черненко додав, що вибори до Київради потрібно проводити за змішаною системою, вибори мера - в два тури, якщо розрив між першими двома кандидатами менше 20%.

"Ці вибори будуть непростими. Це буде своєрідний Сталінград, хтось навіть назве це репетицією президентських виборів", - вважає він.

На думку Черненка, багато політиків, які балотувалися, але не пройшли до парламенту, тепер будуть боротися за місце міського голови. "Всі захочуть повернутися якщо не у вищу, то в першу лігу політики", - підкреслив голова КВУ.

У зв'язку з цим, Черненко упевнений, що на київських виборах "розквітне буйним цвітом" підкуп виборців. "Будуть маленькі мажоритарні округи, тобто суми будуть не дуже значними. Але якщо гроші будуть роздавати відразу декілька кандидатів, виборець у підсумку заплутається і проголосує по совісті", - сказав він.

Досьє на Олександра Черненка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини