Піонтковський: У РФ дуже скоро може відбутися зміна особи режиму

18.11.2016, 11:38
Піонтковський: У РФ дуже скоро може відбутися зміна особи режиму - Фото
Віталій Портников та Андрій Піонтковський (на фото - праворуч)

Основним інструментом сучасного російського авторитаризму стала війна, вважає опозиційний публіцист Андрій Піонтковський. Про це він сказав на конференції "Російська державність: Стабільна нестабільність" в Києві, передає кореспондент ЛІГА.net.

Піонтковський вважає, що війна є традиційним інструментом для російської влади з часів Орди, багато властивостей якої наслідували всі імперії, що існували в Росії - аж до СРСР і нинішнього імітаційно-демократичного режиму. Саме ця "ординська матриця" стала основною причиною того, що РФ прийняла на державному рівні ідею "Четвертої світової війни", в якій "русский мир" має взяти реванш у англо-саксонській цивілізації за програш в "третій" ("холодній").

"Однак путінська Росія вже усвідомила, що зазнала фундаментальної поразки в оголошеній нею" четвертій світовій війні"- перш за все тому, що провалилася ставка на російськомовне населення колишніх радянських республік", - говорить Піонтковський. - "Провалилася і ставка на ядерний шантаж після того, як сили НАТО були орієнтовані на безумовне відображення можливої ​​гібридної агресії в країнах Балтії".

Недавні переговори російських напівофіційних емісарів в Вашингтоні дозволяють говорити про те, що режим шукає варіанти "гібридної капітуляції", умовами якої, на думку Піонтковського, має стати заморожування на невизначений термін обговорення проблеми Криму в обмін на припинення агресії на сході України.

"Ординська матриця", на думку Піонтковського, в Росії збережеться ще надовго, але зміна "особи" режиму може відбутися досить скоро.

23 червня російські силовики провели обшук  в квартирі російського опозиційного публіциста Андрія Піонтковського.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса